Камери спостереження виявили два підпали у лісгоспі

897 0

Ми у соцмережах:

Камери спостереження виявили два підпали у лісгоспі

Два підпали у лісових масивах Малинського лісництва ДП «Березнівський лісгосп» довелося гасити працівникам Державної лісової охорони ще у п’ятницю, 27 березня. Дві пожежі на площах 0,1 та 0,7 га лісівники оперативно загасили.

Загоряння в Держлісфонді вдалося швидко виявити завдяки встановленим камерам відеоспостереження, яких на сьогодні на території ДП «Березнівський лісгосп» встановлено п’ять. Загалом Держлісфонд Рівненської області перебуває під наглядом 51 камери відеоспостереження. Їхня робота дає змогу оперативно виявляти осередки можливих пожеж і не допустити поширення вогню.

Крім того, у лісових масивах створено 1510 км мінереалізованих смуг та проведено 2050 км доглядів за вже існуючими. Державна лісова охорона підвідомчих підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства підготувала необхідну спецтехніку та обладнання для боротьби з можливими лісовими пожежами.

Лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства вкотре нагадують про величезну шкоду для природи, тварин, птахів і небезпеку для людей, якої завдають пожежі в екосистемах.  Випалювання трави та інших рослинних залишків на землях, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі сільськогосподарські підпали) – це пряма небезпека виникнення лісових пожеж.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також