«Кардинал» розпочав з поразки чемпіону

935 0

З поразки розпочав новий сезон в Екстралізі міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне». У Львові рівняни поступилися чинному чемпіону країни «Енергії» — 1:3.

Кардинал

Фото — vk.com/cardinal_rivne
Матч пройшов на зустрічних курсах, чимало моментів мали обидві команди, але воротарі Володимир Кардаш та Микола Дурбан грали впевнено. Долю гри вирішили грубі помилки. На 27-й хвилині досвідчений Павло Дармовіс у простій ситуації віддав м'яч супернику, і рахунок став — 2:0. А на 39-й хвилині, коли рахунок був — 2:1, «кардиналівці» припустилися обрізки, і отримали гол у порожні ворота. Попри поразку, «Кардинал» не виглядав безнадійно. Наступну гру чемпіонату підопічні Сергія Піддубного проведуть аж 5 жовтня у Рівному проти столичного «Хіта». Тож часу, аби удосконалити ігрові зв'язки у нашої команди достатньо.