«Кардинал» — у чвертьфіналі

1530 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» добряче полоскотав нерви своїм вболівальникам, які дивилися в Інтернеті кубкову гру у Луганську проти «ЛТК». Після першого тайму наша команда програвала — 1:4, а нагадаємо, що саме з таким рахунком рівняни виграли у домашній зустрічі. Отож другий тайм довелося починати з чистого аркуша. На щастя, після перерви підопічні Сергія Піддубного заграли по-іншому, у поєдинку хоч і поступилися — 5:6, втім, але за сумою двох матчів пішли далі.

Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» (коментар із сайту МФК «ЛТК»): — Насамперед хочу подякувати, що матч поставили на п’яту вечора. Ми приїжджаємо у день гри, а грати з поїзда складно. Сьогодні ми перепочили, і це нам дуже допомогло — у ногах була сила, усі добре бігли. З перших хвилин недоналаштувалися, але потім переломили хід гри. За рахунку — 1:4, незважаючи на нелогічні пропущені голи, намагалися забити, і нам це вдалося. ”ЛТК» — хороша молода команда, з якою складно грати, але нам вдається обігрувати підопічних Ковальчика. У чвертьфіналі не хотілося б отримати «Локомотив» чи «Енергію», але хто буде, той і буде. Якщо ми достойні виграти Кубок України, то повинні грати з будь-яким суперником. Роман Ковальчик, головний тренер команди «ЛТК»: — Для загальної перемоги не вистачило психологічної рівноваги нашим гравцям. У нас молоді хлопці, які не грали у великих клубах. У «Кардинала» навіть п’яти моментів не було, а він забив п’ять голів, а все тому, що там є Піддубний, Паршиков, які можуть взяти на себе гру, вирішити долю епізода. Наші ж гравці просто ногу підставити не можуть. Саме молодість призводить до нестабільності, коли один матч ми виграємо, інший програємо. Хто буде суперником рівнян у чвертьфіналі, коли готувався номер, відомо не було. Серед кандидатів як гранди вітчизняного футзалу «Енергія» (Львів), «Ураган» (Івано-Франківськ), «Локомотив» (Харків), так і представники першої ліги — донецькі «Ресурс» та «АРПІ», столичний «Епіцентр», «Титан-Зоря» з міста Покровське Дніпропетровської області. Ігри цієї стадії Кубка України заплановано на 29 квітня та 5 травня. Поки що «Кардинал» може зосередити свої думки на Екстралізі. У суботу в черговому турі наша команда прийматиме чемпіона країни івано-франківський «Ураган», початок зустрічі о 13.00.