«Кардинал» зберіг п'яте місце

833 0

Після 10 турів рівненський «Кардинал» у вітчизняній футзальній Екстралізі продовжує посідати п'яте місце. Хоча мав усі шанси і зробити крок назад.

кардинал У суботу у Рівному гостювала львівська «Енергія». Ця команда набрала стільки ж очок, як і «Кардинал», але через гірші додаткові показники знаходилася у турнірній таблиці на шостій сходинці. Вагомий крок до турнірного покращення гості зробили на 9-й хвилині, коли забили гол. Складно сказати, чим би усе це закінчилося, якби голкіпер «Енергії» не відбив м'яч рукою за межами штрафного майданчика. А так вилучення воротаря — і ми 2 хвилини у більшості. На відміну від поєдинка проти «Сокола», де «Кардинал» двічі мав більшість, але так і не забив, цього разу рівняни чисельну перевагу реалізували. Відзначився наш капітан Олександр Басич. Були у «Кардинала» моменти і після цього, але більше голів глядачі не побачили — 1:1. — Я вже казав раніше, і це не жарт, вважаю, що свої очки основні ми вже здобули і точно потрапимо до наступного етапу чемпіонату, — сказав після гри головний тренер «Кардиналу» Сергій Піддубний. — Тепер наше найголовніше завдання — підготуватися до плей-офф. Щоб команда була єдиним цілим. Для цього потрібні тренування і офіційні матчі. Впевнений, результат буде і гра лише вдосконалюватиметься. Наступну зустріч чемпіонату «Кардинал» проведе 25 листопада у Запоріжжі проти «Титана-Зорі».