Хлопчик у парку зламав ногу, швидку чекали 40 хвилин

1647 0

Ми у соцмережах:

Хлопчик у парку зламав ногу, швидку чекали 40 хвилин

Машина швидкої не змогла одразу знайти в’їзд у парк імені Шевченка у Рівному, аби допомогти травмованому хлопчику.

У неділю рівнянка Ірина Шуваєва стала свідком, як дитина 12 років зламала ногу під час падіння з самокату. Жінка розповіла Радіо Трек,  що перехожі одразу викликали швидку, однак машину чекали хвилин сорок, адже водій не зміг знайти заїзду:

-         - Ми гуляли по парку, і побачили, як хлопчик зламав ногу. Швидка хвилин сорок не могла заїхати. В мене чоловік ходив по самому парку, і шукав, де можна заїхати швидкій, аби забрати дитину. А в мене кістка на бік стирчала. Не знаю на скільки це довго було – дитя змучилося. 40 хвилин.

Лікарям швидкої довелося йти через парк пішки, аби надати допомогу, говорить рівнянка. Директор парку Андрій Черепанов запевняє, що заїд для швидкої є.

-       -  У нас доступний заїзд. Нині проходять роботи в центрі парку щодо підземель. В нас доступний заїзд вже протягом двох тижнів з боку вулиці Пушкіна. Біля кафе заїзд заборонений, там пішохідна зона. В нас також вільний заїзд з боку господарського двору та будинку культури, - каже Андрій Черепанов.

За словами Андрія Черепанова, ще один заїзд є біля МБК. Але з боку вулиці Соборної  не проїхати. Потрібно заїжджати з вулиці Чорновола. Біля МБК стежки до парку перекриті для транспорту. Потрібно проїхати трохи далі за будинок культури. Там буде стежка, яка вестиме до піцерії, а поруч з нею вже "протоптана" колесами стежка по ґрунту. Нею й можна заїхати в парк для швидкої. Зі слів Ірини, водій швидкої допомоги цією дорогою й заїжджав. Є перекрита для транспорту дорога біля кафе "Парк". Дорога перекрита воротами, які за потреби можна відчинити.

Черепанов зазначив, що на території парку Шевченка є медсестра. У разі нещасного випадку медичний куточок є у зоні атракціонів. Там є й табличка зі стрілочкою. А у центральній касі можна попросити аптечку.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також