Насамперед потрібно звернути увагу на харчування. Адже їжа може як чистити, так і затемнювати колір зубів. Більше їжте хрумких овочів та фруктів — моркви, селери, яблук. Зверніть увагу на природні відбілювачі зубів — це полуниця, ананас, папайя, груші, горіхи. До того ж вони містять багато вітамінів.
Обмежте споживання продуктів, які фарбують емаль. Серед них чорний чай, кава, червоне вино, солодкі газовані напої, ягоди із сильними кольорами — ожина, шовковиця, вишня. Зменшуйте споживання цукру.
Куріння теж суттєво змінює колір зубної емалі, тож потрібно позбутися негативної звички.
Щоб зробити емаль міцнішою, вживайте продукти з високим вмістом кальцію: молоко, броколі, сир тощо.
Регулярне чищення зубів у поєднанні з якісною відбілювальною пастою може допомогти зубам не тьмяніти, а також висвітлити їх на кілька тонів. Це за умови правильного чищення — двічі-тричі на день, по дві хвилини, круговими рухами.
Відбілювальна зубна паста містить більше активних речовин, тож різниця між нею та звичайною — не тільки в ціні. Така паста може містити небагато пероксиду карбаміду та перекис водню. Ці речовини допомагають у відбілюванні зубів.
Можна використовувати й для відбілювання зубів і спеціальні смужки. Вони вкриті шаром пероксидного гелю, саме він допомагає закріпитися на зубах. Смужки відрізняються за часом тримання, це вказано на упаковці.
Найкраще робити відбілювання зубів смужками двічі на тиждень по пів години, це дасть накопичувальний ефект. Смужку потрібно наклеїти на зубний ряд, почекати зазначений час, а потім зняти її та прополоскати ротову порожнину.
Зручний засіб — і олівець для відбілювання зубів. Потрібно максимально усміхнутись і нанести гель з олівця на сухі зуби та міжзубні проміжки, чекати 5–7 хвилин і прополоскати рот.
Відбілити зуби можна і звичайною харчовою содою або ж активованим вугіллям. Для цього потрібно змішати столову ложку соди або активованого вугілля з водою до утворення консистенції, яка схожа на зубну пасту. Далі цією пастою почистити зуби й ретельно прополоскати ротову порожнину.