Хомко виграв суд за незаконну «шпаківню» на Макарова

2318 1

Ми у соцмережах:

Хомко виграв суд за незаконну «шпаківню» на Макарова

Після бурхливого обговорення добудови на другому поверсі старої будівлі в центрі міста, яку рівняни охрестили «шпаківнею», усі незаконні споруди в місті стали називати так само — «шпаківнями». Суд за одну з них — незаконно споруджений на водопровідних мережах та тротуарі гараж на вулиці Макарова — нещодавно виграла Рівненська міська рада. Згідно з рішенням суду, гараж підлягає демонтажу.

— Небачене нахабство! — укотре заявляє міський голова Рівного Володимир Хомко. — Втулити той гараж так, щоб доступу до водопроводу не було, ще й частково тротуар загородив! Ми витратили на цей суд півтора року, але він став на наш бік: гараж демонтуємо. І так буде з усіма іншими «шпаківнями»: і на пивзаводі, і в центрі міста, скільки б власники від нас не ховалися. Я наполягаю на тому, що міська влада не повинна за таке судитися. У разі незаконного спорудження має бути команда міського голови про негайне знесення, на місце прибуває кран і зносить цю споруду.

Нагадаємо, на другому поверсі будинку на перетині вулиць Чорновола та Соборної підприємець Сергій Бойчук розбудував балкон колишньої квартири, збираючись відкрити тут кафе. Те, що відкрилося погляду на місці балкона, зовсім не сподобалося рівнянам. Важка чорна добудова, яку охрестили «шпаківнею», ніяк не вписується в архітектурний стиль старої будівлі, яких у місті, до речі, залишилося небагато.

Олександра Скрипник.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також