Все більше будинків у Рівному змінюють «своє обличчя»

718 0

Ми у соцмережах:

Все більше будинків у Рівному змінюють «своє обличчя»

Уже рік як у Рівному діють нові стандарти щодо розміщення вивісок, затверджені міськвиконкомом попри спротив рекламників, які їх виготовляють. Стандарти розробило управління містобудування та архітектури спільно з архітекторами — задля того, щоб «місто змінило своє обличчя і стало схожим на європейське». Проте особливих змін у Рівному поки що не спостерігається.

Віталій Герман, заступник міського голови:

— Основна перемога нашого проекту щодо вивісок — ми змогли об’єднати максимальну кількість людей навколо цієї проблеми. Бізнес хотів чітких і справедливих правил гри для всіх, і ми йому надали ці правила. Затверджені стандарти не передбачають наявність дозволу. Проте коли в Рівному відкривається новий заклад або відбувається реконструкція чи перепрофілювання вже існуючого, стандарти розміщення вивісок враховують і виготовляють їх відповідно до цих рекомендацій.

Вже більше ста об’єктів у місті таким чином змінили своє обличчя. П’ять з них знаходяться на вулиці Соборній, 57, поряд з магазином «Слово». Щодо інших приміщень у центрі міста на вулицях Соборній, Петлюри, 16 Липня, то їхні власники мали рік, щоб змінити вивіски. І все ж цього не зробили. Ми припускаємо, що не всі з них були поінформовані. Тому збираємося вручити кожному з них постанову, в якій інформуватимемо, що в місті діють стандарти розміщення вивісок, і зобов’язуватимемо змінити вивіску на закладі в термін три місяці — із січня по березень. Паралельно управління містобудування і архітектури проситиме депутатів міської ради виділити 120 тисяч гривень на примусовий демонтаж вивісок тих підприємців, які відмовляться змінювати фасад свого закладу.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також