![Скріншот з відео патрульної поліції Рівненщини](/img/650/khotiv-proskochiti-nakhabniy-vodiy-led-ne-sprichin_20240730_4100.jpg)
Цього не сталося лише через швидку реакцію водійки.
Учора до поліцейських звернулась рівнянка, яка передала відео із реєстратора свого автомобіля.
- На відео видно, як керманич BMW створює аварійну ситуацію, ‟проскакуючи” в останні секунди перед автомобілем водійки із другорядної дороги. Якби жінка вчасно не зреагувала і не натиснула на гальма — ДТП було б не уникнути, - кажуть у патрульній поліції Рівненщини.
Патрульні розшукали 24-річного водія, провели з ним бесіду і склали протокол порушення ПДР, що спричинило створення аварійної обстановки. Також молодик отримав постанову, бо номерний знак був закріплений не на тому місці, де треба.
![](/images/Screenshot_20240730-113842_Telegram.jpg)
- Водії, будьте уважними на дорозі та не порушуйте ПДР. Ваш поспіх, на жаль, може призвести до незворотніх наслідків, - зауважують правоохоронці.