Хто буде головним «слугою» Рівненщини?

2459 0

Ми у соцмережах:

Хто буде головним «слугою» Рівненщини?

Боротьба за посаду голови Рівненської обласної організації партії «Слуга народу» точиться з моменту перемоги Зеленського на виборах. В результаті цієї боротьби вилилось багато компромату, пересварились партнери і друзі. Всі чекали, що крапку в протистоянні поставить партійний з’їзд, який відбувся в столиці 16 лютого. Але головного «слугу» області так і не призначили. Щоправда кількість претендентів скоротилась і суттєво змінилась.

Раніше на посаду голови обласної організації «СН» претендували в основному нардепи від цієї політичної сили. Але Сергій Литвиненко попався на кнопкодавстві, був звинувачений у зв’язках з викрадачами героя Небесної сотні Юрія Вербицького. Роман Іванісов став фігурантом скандалу з прихованою судимістю, і потягнув за собою Дмитра Соломчука. Народний депутат Олександр Салійчук не претендував на партійну посаду.

Олександр Аліксійчук

З нардепів, серед реальних кандидатур очолити «слуг» Рівненщини залишались лише народні депутати Олександр Аліксійчук та Олександр Ковальчук. Останній відступив, задовільнившись обіцянкою очолити Рівненську міську партійну організації. Відтак в боротьбі за контроль над обласною партією Зеленського залишився лише Олександр Аліксійчук. Бізнес-партнер Юрія Чаборая, він ще заручився підтримкою Ігоря Палиці, впливового бізнесмена і політика, ділового партнера Ігоря Коломойського.

Ігор Хомич

Іншим реальним претендентом є Ігор Хомич. Був кандидатом в народні депутати від партії «Слуга народу», але не пройшов в парламент. Та, як стверджують наші джерела, чимало витратив на підтримку політичного проекту Зеленського. Як пишуть деякі столичні ЗМІ, його підтримує міський голова Володимр Хомко і впливові люди всередині партії. І вже здавалось, що реальна боротьба на фініші і вже невдовзі визначиться, хто з двох очолить партію президента на Рівненщині. Але у гру вступили голова Рівненської облради Олександр Данильчук та голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Олександр Поліщук

Керівники області вирішили теж поборотись за керівництво в партії глави держави. Їхнім кандидатом на цю партійну посаду став начальник Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА Олександр Поліщук. У минулому Олександр Поліщук був відомим у Рівному журналістом, працівав в івент-агенції, яка займалась організацією концертів. На минулих виборах він допомагав Олександру Данильчуку. А після призначення Віталія Коваля головою обласної держадміністрації став його прес-секретарем.

На фоні проблем з обласною радою, які виникли в Данильчука і Коваля, їм вкрай важливо отримати цю політичну перемогу і отримати свою людину в керівництві «СН». Це забезпечило б право провести своїх людей до органів місцевої влади після майбутніх місцевих виборів.

Як воно буде, покаже час. Як показує досвід, щось прогнозувати у «Слузі народу», справа невдячна. Зрештою, якщо у нас екс-комік став президентом, то чому б екс-журналісту не стати головою президентської партії в області?

Олексій Кривошеєв.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також