Хто стане компромісною жертвою у Рівненській облраді: Данильчук чи Свисталюк?

3477 0

Ми у соцмережах:

Хто стане компромісною жертвою у Рівненській облраді: Данильчук чи Свисталюк?

Усе більше наростає градус конфлікту у протистоянні між головою обласної ради Олександром Данильчуком та частиною депутатів на чолі з головами фракцій «ЄС», «Батьківщини» та «Свободи». Нещодавно голови згаданих фракцій подали до теруправління Державного бюро розслідувань повідомлення про вчинення кримінального правопорушення першим заступником голови облради Сергієм Свисталюком.

Нагадаю, все розпочалось з реєстрації проекту рішення про недовіру голові облради Олександру Данильчуку, під яким підписались 23 депутати. Відповідно проект рішення з’явився на сайті обласної ради. Але двоє депутатів відкликали свої підписи: Ірина Савчук та Олександр Ткач з «Батьківщини». Після цього проект рішення зник з сайту ради, натомість з’явився інший — про звільнення заступника голови облради, свободівця Олексія Бучинського.

Однак, як стверджують депутати, відкликання підпису та зникнення проекту рішення відбулось з порушенням регламенту та Закону про місцеве самоврядування. Відтак до правоохоронних органів було подано заяву про вчинення злочину, підписане головами фракцій: Миколою Кучеруком, Олександром Савчуком та Віталієм Чугунніковим. Останнього, до речі, нещодавно зняли з посади голови фракції «Європейської солідарності». Кажуть, не без участі Данильчука.

Заява про вчинення злочину написана адвокатом Ярославом Калькою, який є депутатом та головою фракції в Гощанській райраді. Тепер він представлятиме інтереси Савчука, Кучерука і Чугуннікова у цій справі.

В заяві йдеться, що нібито перший заступник голови облради Сергій Свисталюк перевищив свої службові повноваження. Як випливає з документів, котрі потрапили до «РВ», реєстрував заяви про відкликання підписів двох депутатів та підписував розпорядження зняти з сайту відповідний проект рішення саме Сергій Свисталюк. Хоча насправді перший заступник облради тут виконав суто технічну роль, але це може коштувати йому посади. На сесії 13 березня, якщо не вистачить голосів за зняття з посади голови Данильчука, компромісною жертвою можуть обрати Сергія Свисталюка.

Олексій Кривошеєв.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також