Кіберполіція проводить обшуки у Рівному

1515 1

І не тільки, а й в інших містах України - також.

Це пов‘язано з припиненням діяльності масштабного сервісу для розсилки повідомлень. Ресурс використовувався для анонімної масової розсилки повідомлень щодо нібито виграшу автомобіля, сплати неіснуючого боргу, спаму. Також його можливості використовувалися для надсилання хибних повідомлень про замінування різних об’єктів в Україні та створення бот-ферм. Заходи проводять в ході досудового розслідування щодо анонімного мінування різних об‘єктів за допомогою розсилки електронною поштою. Про це РВ стало відомо з власних джерел.

Інформацію про те, що обшуки справді сьогодні кіберполіція проводить у Рівному, РВ підтвердили речник поліції Рівненщини Антон Крук, і Юлія Квітко з прес-служби Департаменту кіберполіції України. Подробиці обіцяють повідомити уже після закінчення усіх обшуків.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Виталька 12:17, 02.10.2019

    "щодо анонімного мінування різних об‘єктів" якщо не уточнуювали , значить ніяких листів про мінування не було !!! цим сцукам треба показати роботу, тому вони готові посадити будького , скоро прийдуть до Вас додому і відкриють кримінальне провадження бо не варіант що в вас установлений ліцензійний віндовоз !

Залиште вiдповiдь

Читайте також