Кікбоксери знову вибороли золоті, срібні та бронзові медалі

1062 0

Кікбоксери успішно позмагалися на Міжнародному турнірі "Wizard open ring"з кікбоксингу WAKO у Києві та взяли участь в Кубку Житомирщини з муей-тай IFMA.

На турнірі змагалося понад 400 учасників. Наші кікбоксери успішно відзмагалися на Міжнародному турнірі "Wizard open ring"з кікбоксингу WAKO у Києві. Золоті медаль вибороли Ігор Дудник, Петро Зозуля,  Владислав Орел, Данило Тищук та Валерія Качановська. Із сріблом фінішували Іван Ворон, Ілона Сімонович. А бронзові нагороди здобули Ілля Алексеюк та Дмитро Леоновець.

- На двох рингах в перший день змагань проведено більше 200 поєдинків. Дякуємо організаторам Andrey Martynov та його команді за самий яскравий турнір, що проводить федерація WAKO В Україні, - прокоментував керівник клубу "Ліга чемпіонів" Роман Кроль.

Світлина від Roman Krol.

Також бійці клубу "Ліга чемпіонів" взяли участь в Кубку Житомирщини з муей-тай  IFMA. Сім бійців клубу 4 золотих та 3 бронзових медалі.

Роботу з молоддю та підготовку до змагань проводили тренери Іван Хащівський, Ірина Орел та Роман Кроль.