Кисневий порошок — засіб проти складних плям

617 0

Ми у соцмережах:

Кисневий порошок — засіб проти складних плям

Звичайний пральний порошок не завжди може впоратися з виведенням складних плям навіть після багаторазового прання. У цьому випадку допоможе кисневий порошок-відбілювач, який, за відгуками користувачів, ефективно відбілює та виводить стійкі плями з одягу, а також підходить для очищення кухонних поверхонь, миття посуду та дезінфекції приладів.

Кисневий порошок складається з перкарбонату натрію — екологічних та безпечних для людини білих округлих гранул. Вони без запаху та добре розчиняються в гарячій воді. Перкарбонат натрію можна часто зустріти у складах синтетичних мийних засобів. Там сполука використовується задля відбілювання.

Кисневий порошок можна застосовувати для ручного прання: розчиніть 1–2 столових ложки засобу разом із пральним порошком в гарячій воді та замочіть речі на кілька годин, далі виперіть одяг як зазвичай. А в пральну машинку — 3–4 ложки засобу додають у відсік для прального порошку. Або щоб вивести забруднення: насипте кисневий порошок на забруднену ділянку та залийте гарячою водою (звертайте увагу на тканини, деякі речі не переживуть такого виведення). Потім одяг залишають на кілька годин, промивають під проточною водою та перуть у пральній машинці.

Цей засіб допоможе вам позбутися стійких плям (порошок впорається із зеленкою, йодом, кров’ю, смолою, слідами трави чи олії), видалити неприємний запах, відбілити речі, які мають сірі чи жовті сліди, посилити ефект мийних засобів тощо.

Зверніть увагу, що кисневий порошок ефективніший при розчиненні у гарячій воді. Його сполуки починають активуватися за температури від 40°C, а для видалення сильних забруднень розчиняють засіб водою від 60–95°C.

Також кисневий порошок використовують для дезінфекції унітазів, ванни та раковини, миття плит і кухонних поверхонь; миття та дезінфекції підлоги й килимів, холодильників і мікрохвильовок, видалення жиру та накипів на кухонній кахельній плитці.

Кисневий порошок не варто використовувати для шовкових, вовняних і шкіряних речей. А ще порошком не можна мити лінолеум, лаковані, фарбовані чи поліровані поверхні й алюміній.

Під час використання кисневого порошку не забувайте про особистий захист — одягайте спеціальні рукавички та маску.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також