Кіт із Бучі пережив окупацію, «полон» і втік від російських солдатів

540 0

Ми у соцмережах:

Кіт із Бучі пережив окупацію, «полон» і втік від російських солдатів

Пухнастого домашнього улюбленця вже називають "котом неймовірної долі".

Подробиці історії мейн-куна Макса розповів у Facebook Ілля Шелепін.

Він зазначив, що російські військові не цуралися визнавати, що вкрали з одного із українських будинків кота, який їм сподобався. Втім, у тварини були інші плани.

Макс був одним із найвідоміших котів, якого розшукували господарі під час окупації Бучі. Примітна деталь — ошийник із медальйоном, на якому зображений знак Бетмена. Цей аксесуар фактично став основним шансом на порятунок і повернення до рідної сім'ї: на іншому боці знаходився QR-код із даними господині.

Коли розпочалося російське вторгнення, родина, де жив кіт, намагалася якнайшвидше зібратися і виїхати. Макс, чи то десь заховався, чи то втік гуляти — але знайти його не вдалося. Тому було прийнято рішення виїжджати самим. Повернувшись додому, кіт застав там уже зовсім інших людей: у чужій військовій формі, із бронетехнікою. Перш ніж втікати назад на територію Білорусі, окупанти максимально спотворили будинок, залишивши "наскельний живопис" на різних поверхнях. Не цуралися вони у своїх малюнках і нецензурщини.

Макса ж, через його красиву зовнішність, окупанти прихопили із собою, в якості живого трофея. Далі історія дещо замовчує — чи то йому справді вдалося самому втекти із полону, чи солдати вирішили самі його позбутися, — однак в якийсь із днів тварина лишилася одна за багато кілометрів від дому. Як пізніше виявилося, ще й на території іншої країни — в Білорусі.

Під Гомелем на нього наткнулась одна із місцевих жительок. Кота, який був облитий чимось клейким, що неможливо були змити, швидко привели у нормальний вигляд, а потім зв'язалися із його родиною. 

Білоруси співпрацювали з поляками, завдяки чому Максу вдалося здійснити ще більшу подорож, аніж до цього. І зрештою він усе ж зустрівся зі своєю родиною. За стільки часу він встиг відростити нову шерсть (замість відстриженої брудної), пережити стрес і повернути собі апетит. Зараз разом із господарями він мешкає в Іспанії.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також