Клієнти ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» отримали швидку реєстрацію в «особистому кабінеті»

588 0

Ми у соцмережах:

Клієнти ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» отримали швидку реєстрацію в «особистому кабінеті»

Експрес-реєстрація в онлайн-сервісі стала доступною для кожного споживача газу в Рівненській області.

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» спростило для своїх клієнтів доступ до дистанційних сервісів під час карантину. Компанія екстрено розробила експрес-реєстрацію в «особистому кабінеті» на сайті 104ua. Наразі онлайн-сервісами вже користується понад 68 тис. споживачів газу Рівненської області.

З початком карантину, введеного урядом, ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» повністю перейшло на дистанційне обслуговування клієнтів. Фахівці контакт-центру ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» проводять реєстрацію в «особистому кабінеті» по телефону. Таким чином, для 265 тис. родин Рівненщини, що користуються газом, є можливість безпечно контролювати стан особового рахунку, своєчасно здійснювати платежі за газ, завантажувати рахунки та отримувати відповіді на питання, Для використання усіх можливостей дистанційного зв’язку з газовою компанією споживачеві достатньо зателефонувати до контакт-центру ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» (0362) 48- 90-04. Ідентифікація клієнта відбувається за номером мобільного телефону, що значно спростило процес реєстрації на сайті 104ua.

Після дзвінка і уточнення особового рахунку «особистий кабінет» буде створено автоматично. А на телефон клієнта надійде повідомлення з паролем для входу в кабінет. Логін для входу - це номер телефону, на який отримано смс.

«Сучасні онлайн-сервіси допомагають вирішувати безліч питань дистанційно. Дбаючи про своїх працівників та клієнтів, аби мінімізувати ризик поширення вірусних інфекцій, ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» перейшло на дистанційне обслуговування, - зазначає начальник відділу розрахунків ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк. - В нинішніх умовах це зручно і безпечно. Тому наше товариство рекомендує максимально користуватися онлайн-послугами і сервісами».

Заходити в «особистий кабінет» на сайті 104ua можна за допомогою телефону або персонального комп’ютера. Далі необхідно ввести логін і пароль, вказані в смс. Скориставшись онлайн-сервісами ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», клієнти матимуть змогу:

- контролювати стан особового рахунку;

- безпечно, швидко та своєчасно сплачувати за газ;

- завантажувати рахунки;

- отримувати необхідні консультації.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також