Правила магазину “EVA”: крем купити не можна, а без маски – будь ласка

21762 0

Ми у соцмережах:

Правила магазину “EVA”: крем купити не можна, а без маски – будь ласка

В одному з магазинів мережі “EVA” в Рівному, біля пивзаводу, відмовилися продавати лосьйон для зволоження шкіри. Там же були помічені відвідувачі без масок.

 Як відомо, EVA - одна з небагатьох мереж магазинів косметики, засобів гігієни та побутової хімії, яка продовжує працювати в умовах карантину. Щоправда, купити там можна не все. На деяких товарах висить табличка із зазначенням, що цю категорію товарів не можна буде придбати, бо – карантин.

До останніх, зокрема, відноситься декоративна косметика, лосьйони для тіла, креми для обличчя та рук. Очевидно, вони не вважаються товарами першої необхідності, а ось кондиціонери та олійки для волосся, мила для інтимної гігієни чомусь такими вважаються. Так, кореспондент «РВ» спокійно придбала в цьому магазині сиворотку для волосся, але не змогла придбати лосьйон для тіла.

-          Але лосьйон саме цієї марки вважається гіпоалергенним і я застосовую його не лише для себе, а й для свої дитини, яка має вкрай суху шкіру, - зазначила кореспондент.

Проте продавець відмовилася продати товар. Це обурило іншу клієнтку:

-          Куди скаржитись? Бо я от теж не можу придбати крем для рук. Працюю лікарем і постійно мию руки, шкіра стала надзвичайно сухою. Чому ж я не можу його придбати?

У відповідь на це продавець порадила звертатися на гарячу лінію EVA. Так, очевидно, перелік «дозволених» товарів затверджував не продавець. Але саме від нього залежить дотримання прийнятих у магазині обмежень: не більше 5 відвідувачів і всі у масках. Тим не менше, у магазині на той момент була присутня малолітня дитина, без маски, яка чхала. Продавець не зробила її мамі жодного зауваження. Очевидно, придбання лосьйону для тіла становить загрозу заразитися коронавірусом в більшій мірі, ніж близькість людини, яка чхає з невідомих причин.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також