Книги рівненських письменників здобули високі відзнаки

489 0

Ми у соцмережах:

Книги рівненських письменників здобули високі відзнаки

Одразу двоє рівненських письменників відзначилися на поприщі української літератури днями. Книга Ярослава Поліщука увійшла до переліку найкращих українських книжок 2019 року за версією ПЕН-клубу України. А викладачка «Острозької академії» Оксана Пухонська здобула престижну літературну премію.

 «У нашому списку – книжки, які нас надихали, змінювали і наповнювали. Книжки, які стали подіями і оприявили важливі тенденції. Книжки, які з’явилися завдяки українським письменникам, перекладачам, ілюстраторам, дизайнерам, редакторам і видавцям. І це чудова нагода подякувати їм за цей насичений книжковий рік!» - повідомляє ПЕН-клуб, надаючи перелік.

В ньому «Фронтирна ідентичність: Одеса ХХ століття (Дух і Літера)» автора Ярослава Поліщука.

Літературознавець народився на Кореччині, закінчив РДГУ, викладав в «Острозькій академії», а зараз – професор кафедри україністики Інституту російської та української філології Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща).

Оксана Пухонська стала лауреатом премії Пантелеймона Куліша за 2020 рік.

Її нагороджено за монографію «Літературний вимір пам’яті», яка стала новаторською в світі сучасної української літератури України та культури пам’яті.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також