Коли усе зрозуміло без слів: у Рівному французи показали пантоміму

1108 0

Ми у соцмережах:

Коли усе зрозуміло без слів: у Рівному французи показали пантоміму

Я не люблю клоунів. Вони голосно верещать, їхні жарти часто бувають несмішні і недотепні, або заяложені. Напевне, мені раніше просто не траплялися справжні клоуни. А ці двоє, які 22 квітня дали у Рівному «Концерт для двох Клоунів», зачарували і мене, і всю публіку, яка прийшла подивитися концерт від «Французької весни».

Клоунський дует зачарував не лише рівненську публіку: кілька років тому «Концерт для двох Клоунів» отримав Приз глядацьких симпатій на фестивалі Avignon Off. Їхня гра зворушує глядачів незалежно від віку.

Він і вона у перуках, білих масках та екстравагантному вбранні не грали комедію, вони грали твори Вівальді, Штрауса та Баха. Вона – на скрипці, він – на трубі.

Вони показали пантоміму, акробатику, і навіть літали на люстрі. Вистава лише спочатку здається комічною, насправді Les Rois Vagabonds ((Мандрівні королі) показали професійну й дуже складну постановку.

І поїхали далі. До Рівного вони обїздили південні та східні області України, а 24 квітня «Концерт для двох Клоунів» покажуть у Львові.

Олександра Скрипник.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також