Від імені усіх гравців привітання озвучив капітан команди Богдан Когут.
– Пане президенте, бажаємо Вам незламності духу, віри в перемогу, наснаги і терпіння, – сказав капітан червоно-чорних.
Нагадаємо, сьогодні, 25-го січня президенту України Володимиру Зеленському виповнюється 45 років.

Основа народного клубу Верес переконливо обіграла юнацьку команду у спаринг-матчі на синтетичному полі тренувальної бази червоно-сорних. Верес – Верес U19 – 6:0 (2:0).

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт поділився враженнями від першого тренувального збору і спарингом з командою U19.
– Провели продуктивний перший збір. Задоволений ставленням усіх без виключення хлопців до тренувань. Всім подякував за роботу. Сьогоднішньою грою теж задоволений. Сподобалося, як хлопці рухалися на полі, як працювали з м’ячем. Результат – не важливий. Важлива якість гри. Якісно відпрацювали також всі новачки. Були й голи, і гольові передачі. Впевнений, вони підсилять нашу команду.
Вже у п’ятницю основа червоно-чорних вирушить до Варшави, звідки літаком вилетить на збори до Туреччини.
Команда U19 продовжить підготовку до відновлення чемпіонату у Рівному.
Розклад матчів на зборах у Туреччині:
04 лютого: Верес – Пюнік (Єреван, Вірменія)
07 лютого: Верес – Левадія (Таллінн, Естонія)
10 лютого: Полісся – Верес
15 лютого: Ворскла – Верес
18 лютого: Верес – Валмієра (Латвія)
24 лютого: Верес – Абдиш-Ата (Кант, Киргизстан)
Розклад найближчих матчів команди U19:
27 січня Верес U19 – Поділля U17
29 січня Верес U19 – Славія





