Куди послати водія у Рівному, який залишив авто в недозволеному місці?

1007 0

Ми у соцмережах:

Приклад незаконного паркування поблизу зупинки громадського транспорту

Є пропозиція — замість штрафувати краще продавати ті вуличні місця для паркування, які зараз вважаються незаконними

Рівненським муніципалам дозволили офіційно штрафувати водіїв, які залишають свої автомобілі там, де не слід. Але насамперед «чистити» місто від горе-паркувальників розпочнуть у центрі Рівного — там, де концентрація автомобілів завжди найвища. До переліку, який затвердили на останньому засіданні міськвиконкому, увійшли сім ділянок: Набережна, Гетьмана Мазепи, Симона Петлюри, Здолбунівська, Сагайдачного, 16 Липня та Соборна (від перехрестя з Міцкевича-Чорновола до мосту). Саме за ці вулиці інспектори муніципальної варти візьмуться в першу чергу.

Ірина Матаєва, в.о. керівника департаменту муніципальної варти:

— Це рішення пов’язано з тим, щоб покращити організацію дорожнього руху і збільшити пропускну спроможність вулично-дорожньої мережі громади та упорядкувати паркування транспортних засобів. В результаті моніторингу, який був проведений департаментом муніципальної варти, а також департаментом інфраструктури та благоустрою, було визначено найбільш завантажені ділянки, які потребують першочергового опрацювання.

Наскільки це допоможе навести лад з паркуванням — можна буде оцінити за кілька днів. А тим часом просте рішення, як місто може заробляти гроші на рівному місці, запропонував на засіданні член міськвиконкому Мирослав Черній:

— Ми знову стикаємося з цією проблемою — в центрі ніде паркуватися. Я трішки це питання вивчав, як там за кордоном робиться: скрізь практично платні парковки. Чи є у нас можливість створення платних парковок по всьому місту на тих місцях, де автомобілі й так паркуються безкоштовно? Щоб ці місця, де можна припаркуватися, коштували певну суму. Тобто в якомусь онлайн-застосунку купляєш штрих-кодик, клеїш на машину, а інспектор контролює, чи в тебе там час не закінчився. В такому форматі. Щоб люди дарма не їхали автомобілем в центр міста. Бо багато хто приїжджає на роботу, ставить машину і до шостої години вона стоїть. А кому потрібно просто кудись під’їхати на пів години, то немає можливості поставити ту машину…

Міському голові пропозиція про платні парковки сподобалася, але часу обговорювати її на засіданні виконкому не було — повернуться до цього пізніше. Тому не виключено, що за право поставити «залізного друга» в центрі Рівного згодом все ж доведеться платити. І не буде тоді нарікань від рівнян — мовляв, штрафи за незаконне паркування виписують, а от куди поставити авто не кажуть, бо місць таких не передбачено.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також