Кутовий

911 0

Кутовий

Студент РДГУ Сергій Смочек став чемпіоном України з важкої атлетики серед юніорів... Команда «Славія» вдруге поспіль виграла Меморіал Леоніда Молчановського з футболу...

Студент РДГУ Сергій Смочек став чемпіоном України з важкої атлетики серед юніорів. На чемпіонаті у Хмельницькому 20-річний здолбунівець у категорії до 77 кг підняв 145 кг у ривку та 176 кг у поштовху. Тепер Сергій готується до юніорського чемпіонату світу, що у червні відбудеться у Грузії.

Команда «Славія» вдруге поспіль виграла Меморіал Леоніда Молчановського з футболу. У фіналі на запасному полі стадіону «Авангард» вона у серії післяматчевих пенальті здолала «Продторгобладнання» (основний час — 0:0). Третє місце завоював «Крокус». Загалом участь вже у восьмому турнірі пам'яті знаного тренера брало 13 колективів, які представляли Рівне, Дубно, Рівненський та Гощанський райони.