Кутовий

824 0

Кутовий

Оржівський «ОДЕК» за тур до завершення став срібним призером чемпіонату Рівненщини з футболу... Рівнянин Ігор Горбачук посів особисте п'яте місце на чемпіонаті України з велоспорту на шосе серед еліти у багатоденній гонці...

Оржівський «ОДЕК» за тур до завершення став срібним призером чемпіонату Рівненщини з футболу. Це стало можливим завдяки перемозі над березнівським «Случем» — 7:0. Суттєво збільшив шанси на «бронзу» ФК «Малинськ», який обіграв свого турнірного конкурента радивилівський «Сокіл» — 4:3. Щодо чемпіона, то він з'ясувався ще за три тури до фінішу — це сарненський «Маяк».

Рівнянин Ігор Горбачук посів особисте п'яте місце на чемпіонаті України з велоспорту на шосе серед еліти у багатоденній гонці. Крім того, у командному заліку представник клубу «Олімп-Рівне» разом зі спортсменами з Черкас, Харкова і Тернополя виборов командне «срібло».