Квасилівчанка Тетяна Чмир — чемпіонка світу!

1940 0

Золоту медаль на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед молоді, що проходив у Ташкенті, здобула квасилівська школярка Тетяна Чмир. Торік на аналогічних юніорських змаганнях у Сербії юна квасилівчанка була другою, і ось цього року вона перевершила своє досягнення. Готував самбістку до змагань тренер Микола Коба.

Золоту медаль на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед молоді, що проходив у Ташкенті, здобула квасилівська школярка Тетяна Чмир. Торік на аналогічних юніорських змаганнях у Сербії юна квасилівчанка була другою, і ось цього року вона перевершила своє досягнення. Готував самбістку до змагань тренер Микола Коба. Крім Тетяни, участь у світовому форумі брав і її брат — Олександр, щоправда, його за словами тренерів, засудили, не дозволивши наблизитись до п’єдесталу. Ще одна квасилівчанка Ольга Федитник у Ташкенті посіла п’яте місце.