Лавки у Рівному — з виглядом на будівлю князів Любомирських

882 0

Ми у соцмережах:

Лавки  у Рівному — з виглядом на будівлю князів Любомирських

На розі вулиць 16 Липня та Драгоманова у Рівному, біля огорожі діагностичного, вирує робота — демонтують старий асфальт, облаштовують нові бордюри, навколо дерев розширюють зелену зону, де будуть лавки з клумбами. Завершити все планують до кінця тижня.

Оксана Майборода, екоактивістка, співініціаторка проєкту:

— Робимо зелений «острівець», щоб було де присісти перехожим і щоб позбутися хаотичного паркування автомобілів на тротуарі. Бо водії часто залишали свої авто просто під платанами, які ми висадили ще 2019-го. Буває, підходжу, спілкуюся, пояснюю. Але не всі реагують доброзичливо, хтось вперто доводить, що там можна паркуватися і що навіть муніципальна варта їм нічого за це не вдіє. Та справа в іншому, у цьому просторі забагато бетону, а зелені мало, в літню спеку асфальт розжарюється так, що перехожим стає ще гарячіше. Тож тепер тут будуть клумби і зручні дерев’яні лавки зі спинками, з виглядом на історичну липу та «Русану» (йдеться про найдавніший в Рівному будинок, зведений в епоху князів Любомирських. — Ред.). Стипендію на цей проєкт отримала від польського фонду EID Ukraine, кошти порівняно невеликі, але приємно, що вони підуть на таку добру справу.

Завершити все плануємо уже цієї суботи — будемо висаджувати кущі і квіти. Треба буде також ще повивозити будівельне сміття. Тож знадобляться руки волонтерів: усі бажаючі долучитися можуть написати нам на сторінках громадської ініціативи «Сад історій» у соцмережах, будемо дуже вдячні рівнянам за допомогу!

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також