Лесик Сам та рівненські артисти заспівають шлягери Кузьми Скрябіна

1624 0

Ми у соцмережах:

Лесик Сам та рівненські артисти заспівають  шлягери Кузьми Скрябіна

Міський Будинок Культури цієї осені знову готує рівнянам гарний подарунок - вечір близьких серцю мелодій і теплих спогадів. Його присвятять тому, хто став класиком сучасної української музики – Кузьмі Скрябіну.

Його пісні чесні, прямі, іронічні, ностальгічні… Вони вміють зазирати в душу і перевертати там усе з ніг на голову. Вони вміють сміятися і навіть приколюватися. А ще підносити до небес найважливіші в житті речі. Бо таким був легендарний Андрій Кузьменко. 

2 жовтня у концерті «А пам’ятаєш…» найкращі рівненські артисти заспівають улюблені шлягери по-новому. Для вас виступатимуть солісти Андрій Леончик, Катерина Качановська, Олексій Казанцев, гурти «Лісова пісня», «Marmelad», «Sarafan Band», «Після 9-ти», акомпонуватиме оркестр «Наспів» та ще багато-багато зірок. У гості завітає і той, хто знав і працював з Кузьмою особисто, найвідоміший Лесик країни – Лесик Сам.

«А пам’ятаєш, як я втікав з інститута, щоби з тобою побути. І до сих пір я тут є!» Тож, давайте втечіть й Ви на вечір улюбленої музики Скрябіна.

Місце зустрічі щасливих людей: Міський Будинок Культури, дата та час: 2 жовтня, 19:00 год. Буде тепло!

Квитки: в касі Міського Будинку Культури.

Довідки за телефонами: 097-055-3221, 097-916-46-38.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також