Лікарка пожартувала у Twitter і отримала у відповідь погрози мамі, прокльони і не тільки

1132 0

Ми у соцмережах:

Лікарка пожартувала у Twitter і отримала у відповідь погрози мамі, прокльони і не тільки

Вона видалила сторінку у Facebook та закрила свій Twitter через погрози та цькування. Лікарка з Рівненщини Ірина Гуріна прокоментувала Суспільному інформацію, яка почала ширитись в соцмережах після її допису про призначення антибіотиків та їх розведення.

Суспільне повідомило передісторію: користувачка під ніком "@aira gred" зробила допис у Twitter:

"Якщо діти дуже противні, ну або їхні мами, я призначаю внутрішньодупцеві антибіотики з інтервалом кожні 6 годин. І зазначаю, щоб розчиняли не лідокаїном, а простою водою для ін'єкцій. Хе-Хе. Верески що 6 годин, мммм. Зате не мені їх слухати".

Погрози мамі, прокльони і не тільки: лікарка розповіла про наслідки жарту у Twitter

 

Погрози мамі, прокльони і не тільки: лікарка розповіла про наслідки жарту у Twitter

 

Якою була реакція. Дискусія спершу була у коментарях під дописом у Twitter, згодом деякі користувачі підхопили це у Facebook. Люди залишали негативні і навіть гнівні відгуки щодо написаного, коли з'ясувалось, що це писала лікарка. Мовляв, за такі дії на роботі повинна бути сувора відповідальність. Згодом деякі коментатори почали писати, що це старий професійний жарт і частина відгуків стала лояльнішою до цієї історії, а дехто навіть засуджував такий метод публічного цькування. Про те, що це дійсно жарт, написала сама лікарка.

Погрози мамі, прокльони і не тільки: лікарка розповіла про наслідки жарту у Twitter

Суспільне спробувало розшукати Ірину Гуріну, щоб почути її думку. В пошуковій системі медика з таким ім'ям в Рівненській області не знаходить. Джерела в медичному управлінні зазначили, що колись така людина проходила інтернатуру у Рівненській районні лікарні. У відділі кадрів медзакладу підтвердили, що така лікарка у них працює та пообіцяли передати їй прохання журналістів щодо коментаря.

Ірина Гуріна перетелефонувала через кілька годин, пояснила, що відпочивала після нічної зміни і погодилась усе пояснити. Розмова тривала загалом 15 хвилин, іноді було чути, як лікарка говорить через сльози. Вона зазначила, що працює із вересня. На її думку, усю цю історію соцмережі роздмухали із нічого.

– Ну ви ж читали, що це був жарт? Я ж там після цього так і написала. А натомість почались погрози, матом мене почали крити, мені бажають зла, мені бажають смерті, моїм рідним, моїм дітям, розумієте? За звичайний твіт. Люди іноді набагато жорсткіше жартують, ну ви ж це знаєте. Я абсолютно ніколи не кривдила дітей і не скривджу, це можуть всі мої колеги підтвердити і пацієнти. Багато хто зрозумів жарт і писали слова підтримки: "Іра, не парся, все буде добре".

Цікавимось, чому взагалі з'явився цей допис.

– Розумієте, коли ви йдете з роботи – іноді хочеться з чогось пожартувати, навіть трішки по-чорному. У вас є Twitter, де анонімно це можна зробити. Я не порушила закону, натомість дізнались, хто моя мама, почали їй писати, почали дзвонити моєму хлопцеві. І все через те, що один із лідерів думок про мене щось опублікував. І це переросло у жорстке цькування. Мені здається, що це просто заїло когось із моїх знайомих, який зробив скріншот і надав цьому такого розголосу.

Ірина Гуріна також пояснює з медичної точки зору, про що йшлося у дописі про антибіотики та їх розведення.

– Ми, лікарі, пишемо просто препарат, а написати, як він розчиняється – це образити медсестру. Бо медсестра самостійно за замовчуванням знає, як колоти чи вводити, ставити чи не ставити катетер. Це абсолютно очевидні речі, до яких я стосунку не маю. Якщо треба антибіотик – я пишу, а як його розчиняти і вводити – і це все робить медсестра. І більшість антибіотиків дійсно розводяться на водичці, тобто я обіграла жарт так, ніби я таке роблю. В мене таких жартів – повно, це добре знають мої друзі, колеги.

Після цього жарту Ірина Гуріна видалила сторінку у Facebook та закрила свій Twitter.

– Я дивилась "Чорне дзеркало" (британський серіал, який демонструє спотвореність суспільства через розвиток соцмереж та технологій,-ред.), я знаю, що може бути за публікацію. Але не думала, що таке може бути зі мною. Тепер, виходить, треба знаходити в інтернеті чужі жарти і їх просто перепубліковувати. Від себе – вже нічого не хочеться.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також