Лікарням допомагають усі, хто чим може

769 0

Ми у соцмережах:

Лікарням допомагають усі, хто чим може

Медичні заклади продовжують отримувати допомогу. До цієї справи долучаються підприємства, фермерські та агрогосподарства, організації, установи. Вони закуповують апарати штучного дихання, засоби захисту та дезінфекції, а також переказують кошти на лікарняні заклади.

- Бізнес не стоїть осторонь пандемії. Підприємці щодня підтримують медзаклади усім, що може допомогти у боротьбі з коронавірусом. Під особливою увагою опинилися не лише ті лікарні, що визначені як головні для лікування хворих на COVID-19, а й інші ЦРЛ, - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Аби зорієнтувати, що необхідно для медзакладів, Рівненська ОДА сформувала чіткий перелік потреб та алгоритм дій, що передбачає допомогу лікарням напряму.

ПрАТ «Реноме», ТОВ «Рівень ЛТД», ПрАТ «Рівнеазот» передали у міську лікарню Рівного три апарати штучної вентиляції легень.

Костопільський завод скловиробів закупив районній лікарні респіратори. Інші підприємці передали рукавички, медичні шапочки та дезінфікуючі засоби. Таку ж ініціативу підтримали й педагоги місцевої школи.

Для Острозької ЦРЛ маски та дезінфікуючі засоби, окрім підприємців, передали й релігійні громади.

У Млинівському районі забезпечили співфінансування центральної лікарні місцеві об’єднані громади. Так, Млинівська, Ярославицька, Підлозцівська та Бокіймівська ОТГ передбачили у своїх бюджетах кошти в розмірі 700 тисяч гривень для райзакладу. Гроші перераховують й місцеві агропідприємства – «Агро-експрес-сервіс», «Млинівська чайка, «Яловицька агротехнологія», «Волинь-Зерно-Продукт». Також бізнесмени закупили гематологічні аналізатори, захисні комбінезони, респіратори, маски.

Для Гощанської ЦРЛ місцеве підприємство «Фапомед Україна» передало халати, допомагають медзакладам у районі й релігійні громади.

Захисні костюми та халати, маски, респіратори та окуляри, антисептики, засоби дезінфекції, пальне закуповують підприємці та агрокомпанії для Здолбунівської, Березнівської, Демидівської, Рівненської ЦРЛ, а також інших районних лікарень. Дубровицькій та Зарічненській ЦРЛ переказали кошти на придбання найнеобхіднішого,  повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також