Луганський фестиваль української народної іграшки та гри пройде в «Етносаду»

343 0

Ми у соцмережах:

Луганський фестиваль української народної іграшки та гри пройде в «Етносаду»

«Від Луганщини до Рівненщини! Україна - незалежна, нероздільна та нескорена! Український народ непереможний!» – під такими гаслами проходитиме родинне та затишне «Свято української народної іграшки та гри» у Рівному.

У зв’язку із війною, цьогоріч фестиваль проведуть у місті Рівне 4 вересня в «Етносаду», що на території Рівненського обласного центру народної творчості (вул. Драгоманова, 22).

Організаторами свята стали Рівненський обласний центр народної творчості, управління культури та туризму Рівненської ОДА, а також управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської ОДА та Кремінська РДА.

- Традиційно фестиваль української народної іграшки та гри упродовж багатьох років організовували в Луганському обласному центрі народної творчості на території Кремінської громади. Це свято полюбляли місцеві жителі. Відвідували його майстри народної творчості з виготовлення іграшок не тільки із Луганщини, але й усієї України, - розповіла начальниця управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської ОДА Аліна Адамчук.

Рівненщина стала домівкою для багатьох жителів Луганської області, зокрема, Сєвєродонецька та Кремінної, отож в організаторів виникла ідея відродити цю культурно-мистецьку ініціативу саме в тут.

-  Одне з найулюбленіших гулянь Луганщини цьогоріч відбудеться на Рівненщині. Синергія, яку утворять два регіони, обов'язково виллється у атмосферне та вдале дійство. Тож запрошуємо усіх завітати до «Етносаду» на наше спільне свято, - зазначила начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

За словами директорки Рівненського обласного центру народної творчості Ірини Баковецької-Рачковської, програма надзвичайно цікава та атмосферна.

- Це сприятиме розвитку та популяризації народних цінностей, культурної спадщини України, національно-патріотичному вихованню громадськості усіх поколінь. Прийдіть, підтримайте українську культуру і тих, для кого Рівненщина стала рідною домівкою, - закликала Ірина Баковецька. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також