Ляшко добився розгляду законопроекту про захист чорнобильців

1673 0

Ми у соцмережах:

Ляшко добився розгляду законопроекту про захист чорнобильців

Депутати Радикальної партії змусили парламент розглянути законопроект про відновлення державних гарантій чорнобильцям. Команда Олега Ляшка з вівторка блокувала парламентську трибуну з вимогою поставити на голосування цей документ і її почули. Голова Верховної Ради Андрій Парубій вніс законопроект у порядок денний четверга.

«Три дні блокування трибуни дали результат. Зараз парламент розглядатиме мій з Ігорем Мосійчуком законопроект №4442 на захист чорнобильців. Борітеся - поборете!», - написав Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

Незадовго до оголошення рішення спікера парламенту лідер РПЛ вкотре закликав депутатів відновити державні гарантії і соціальні права чорнобильців.

«Ці державні гарантії були скасовані рішенням уряду Азарова у 2011 році. До сьогодні дія закону не відновлена, і уряди в ручному режимі регулюють виплати чорнобильцям. Ми вважаємо це нечесним і неправильним. Є два рішення Конституційного суду, які зобов’язують передбачити у державному бюджеті видатки на чорнобильців. Ми наполягаємо на розгляді цього законопроекту, щоб герої-чорнобильці не побивалися, коли треба купити ліки чи продукти. На жаль, чорнобильців в Україні залишилось не так багато. Більшість з них голодує біля міністерства соціальної політики. Вони вимагають, щоб влада їх почула», - наголосив лідер РПЛ.

Також Олег Ляшко розповів, де взяти кошти на підвищення пенсій чорнобильцям.

«Влада розказує, що для відновлення державних гарантій для чорнобильців немає коштів. Красти менше треба! Прикрийте контрабанду на митниці – і мінімум п’ять мільярдів доларів отримаємо додатково до державного бюджету. Проведіть повторний чесний конкурс на продаж 4-G частот – і мінімум мільярд доларів буде у казні. Припиніть займатися корупцією у нафтогазовому секторі, у нарахуванні комунальних тарифів – і мінімум п’ять мільярдів доларів отримає держбюджет додатково. Верніть гроші з офшорів, куди вивели сотнями мільйонів доларів, – ось вам кошти на чорнобильців, а також на підвищення соціальних стандартів та зарплат і пенсій всіх українців», - звернувся до влади Ляшко.

Прес-служба РПЛ@


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також