Танкісти підготувались на Рівненщині до змагань «Сильна Європа»

1436 0

Ми у соцмережах:

Танкісти підготувались на Рівненщині до змагань «Сильна Європа»

Цьогоріч боротьба між танковими підрозділами під час міжнародних танкових змагань «Сильна Європа» (Strong Europe Tank Challenge) очікується ще запеклішою, адже до участі в заході, окрім України, заявлено вже вісім країн.

Рівненський полігон відвідав командувач Сухопутних військ генерал-полковник Сергій Попко. Він особисто ознайомився із завершальним етапом, який полягав у пристрілці озброєння бойових машин і остаточному доопрацюванні представниками заводу виробника.  Генерал-полковник подякував представникам підприємства Укроборонопрому, які здійснили випуск і підготовку  танків Т-84. Покращення вражають. Нові двигуни. У порівнянні з попередніми моделями Т-64 БВ, в них вже реверсні трансмісії, які дозволяють здійснювати рух під час маневру на великій швидкості, як вперед, так і назад. Замінені елементи системи управління вогнем, встановлено достатньо нові приціли для навідника з тепловізором. А для командира танка — новий прилад, який дозволяє йому за необхідності брати управління вогнем на себе. 

- Минулого року Україна вперше брала участь у змаганнях з танкового біатлону на території Німеччини. Танковий взвод 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» був представлений модернізованими танками Т-64БВ та зумів вибороти п’яте місце з шести, обійшовши команду Польщі, яка виступала на новітніх танках Leopard 2A5, - повідомив РВ підполковник Віктор Шубец, прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області. Звертаючись до танкістів, командувач Сухопутних військ генерал-полковник Сергій Попко побажав їм успіхів та наснаги, а також відзначив, що керівництво Збройних Сил сподівається на їхні високі результати, адже рівень цієї військової техніки, підготовка екіпажів по відношенню до минулого року участі в змаганнях на порядок вищі.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також