Маєте інформацію про підозрілих осіб чи диверсію, дзвоніть в СБУ!

650 0

Ми у соцмережах:

Маєте інформацію про підозрілих осіб чи диверсію, дзвоніть в СБУ!

10 червня на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» відбудуться заходи, приурочені річниці битви під Берестечком.

Цей захід може бути використано активістами окремих громадсько-політичних структур для порушення громадської безпеки. Співробітники Управління Служби безпеки України в Рівненській області у взаємодії з іншими правоохоронними органами працюватимуть у посиленому режимі з метою недопущення дестабілізації ситуації на урочистостях.

Для своєчасного виявлення, попередження та припинення можливих терористичних проявів обласне управління СБУ закликає мешканців та гостей історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки, під час перебування у публічних місцях, а також утриматися від участі в несанкціонованих масових заходах суспільно-політичного характеру.

У випадку виявлення зброї чи вибухових пристроїв або підозрілих предметів, а також наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, інформацію про наміри здійснення диверсій просимо звертатися до правоохоронців. В управлінні СБ України в Рівненській області діє цілодобова телефонна «гаряча» лінія: (0362) 678-606, або на телефон чергового (0362) 62-43-43.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також