Малошпаківська школа тепер має новий автобус

755 0

Ми у соцмережах:

Малошпаківська школа тепер має новий автобус

Відтепер діти із сіл Іваничі, Заріцька, Дворовичів та інших населених пунктів Рівненського району будуть їздити на навчання автобусом. Маршрут та зупинки вже узгоджені. Транспорт було придбано за кошти районного та державного бюджетів

У Малошпаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося вручення ключів від нового шкільного автобуса, на який учні чекали декілька років. Раніше доїзд у школу був одним із найскладніших у районі. Та нині навчальний заклад має два транспортних засоби.  У заході взяли участь голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук, голова Рівненської районної ради Микола Сальчук, перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, заступник голови Рівненської РДА Сергій Подолін, начальник відділу освіти Рівненської РДА Олександр Набочук.

Голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук зазначив, що обіцянку про придбання автобуса керівництво району успішно виконало. Самі ж діти не приховували своєї радості. Тепер, коли придбаний новий автобус, школярі будуть економити час зранку. Після вручення ключів від автобуса, учні влаштували концерт для гостей.  

За повідомленням прес-служби Рівненської РДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також