![Малюки, які народяться 23 і 24 серпня, отримають особливі подарунки](/img/650/malyuki-yaki-narodyatsya-23-i-24-serpnya-otrimayut_20210819_7922.jpg)
Усі дітки, які народяться на Рівненщині у День Державного прапора та День Незалежності України, отримають подарунки-обереги.
Хлопчикам і дівчаткам, які оберуть дату свого народження 23 і 24 серпня, подарують маленькі вишиванки.
Їх вже підготували найкращі місцеві майстри, повідомляє Рівне 1. Представники ж обласної влади подарують їх батькам новонароджених. Така акція на Рівненщині відбувається вже не вперше, тож її можна вже сміливо назвати традиційною.