Мама ще не вирішила, як назвати сина-богатиря

1228 0

Ми у соцмережах:

Мама ще не вирішила, як назвати сина-богатиря

Хлопчик вагою 5 кілограмів 150 грам та зростом у 60 сантиметрів народився у пологовому будинку Рівного. Для двадцятивосьмирічної Ілони Мороз з Корнина це треті пологи. Дівчинка і хлопчик, народжені перед цим, важили більше чотирьох кілограмів, але братик їх значно перевершив.

– Я не очікувала, останнє УЗД показало 4,2 кілограми, а тут вийшов сюрприз – 5,150. В 12:10 ми поступили, а в 17:26 народився наш хлопчик. Була розмова про розтин, але сказали: якщо вже самій не вийде – тоді буде розтин. Але я народжувала з епідуральною анастезією, мабуть, якби не вона, то я б не народила. Вона сприяла проходженню дитини. Мабуть, це професіоналізм лікарів, завдяки цьому я народила здорову дитину, розповіла Суспільному породілля Ілона Мороз.
 
Пологи приймав Валерій Нобіс. Лікар каже, що причин, які впливають на велику вагу плоду, може бути кілька і вони індивідуальні. У випадку з Ілоною Мороз це, швидше за все, генетична спадковість.
  
– На сьогоднішній день народжується багато великих дітей, тобто більше 4 кг. Але гігантські діти, вага, яких більше 5 кг і народжених природнім шляхом – досить рідко. Тому маємо випадок унікальний у своєму роді. Мамі вдалося завдяки своїм природнім якостям, – тобто широкому розміру тазу, – народити живу, здорову дитину. Абсолютно здорову, – сказав завідувач пологового відділення №1 міського пологового будинку Валерій Нобіс.
 
 Як назвати новонародженого – ще не вирішили. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також