Матч хет-триків

1400 0

Два хет-трики у виконанні Михайла Волянюка та Віталія Танського принесли перемогу рівненському «Кардиналу» над луганським «ЛТК» у черговому турі Екстраліги. Ще один гол забив Андрій Паршиков. Для Танського це був другий випадок у кар’єрі, коли він в одній грі забив три м’ячі. Цікаво, що два роки тому він таку ж кількість голів відвантажив теж «ЛТК», щоправда, це було у Львові, і тоді «Кардинал» програвав.

Звітна гра для обох команд була досить важливою. П’яті у турнірній таблиці луганців випереджали рівнян на одне очко. Оскільки «Єнакієвець» цей тур пропускав, то переможець зустрічі піднімався одразу на четверту сходинку. Отож природно, що поєдинок вийшов напружений і місцями сумбурний. У першому таймі двічі попереду був «Кардинал» — 1:0 та 2:1, втім, на відпочинок команди пішли за нічийного рахунку. Початок другої половини став шоком для рівнян — два пропущені голи за півтори хвилини. Далі ще веселіше. Згаданий вище Танський за кілька секунд забиває два м’ячі у відповідь — 4:4. Після такого пожвавлення на майданчику настала 13-хвилинна «засуха», яка завершилась голом Волянюка. Гості пішли вперед відігруватись, але це призвело до ще двох м’ячів у їхні ворота. Отож «Кардинал» перемагає — 7:4 і піднімається одразу на дві сходинки у турнірній таблиці. Варто зауважити, що матч проти «ЛТК» один з героїв зустрічі Михайло Волянюк проводив, повернувшись зі збірної України, у складі якої він брав участь на турнірі в Азербайджані. Рівнянин там голів не забив, втім, у двох з трьох матчів (проти Туреччини та Узбекистану) участь взяв. Додатковим стимулом у грі проти луганців для Михайла було ще й те, що їхній наставник Роман Ковальчик є за сумісництвом тренером збірної. Роман Ковальчик, головний тренер «ЛТК»: — У моїх підопічних не вистачило відповідальності у цій грі, напевно, вони думали легко виграти у Рівному. Допустили стільки грубих помилок, що на п’ять ігор вистачило б. Я дуже не задоволений. Протягом десяти днів я перебував у збірній, і це, судячи з усього, позначилося на команді, хоча фізично вона була добре готова. Причини, скоріше, треба шукати у психології. — Які враження на вас, як тренера збірної, справив Волянюк, і чи має він шанси закріпитися в національній команді? — В Азербайджані ми переглядали найближчий резерв. Сьогодні Михайло продемонстрував хорошу гру. І хоча на чемпіонат Європи до Хорватії він не поїде, втім, шанси у майбутньому виступати за головну команду, звісно, має. Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»: — Гра для вболівальників вийшла веселою, а для тренерів не дуже. Є над чим подумати. Здобули три очки і це головне, хоча грою я не задоволений. — Шість з семи голів сьогодні забили гравці другої четвірки, наскільки це закономірний результат? — Перша четвірка більш вікова, і тому я знав, що настане час, коли вона гратиме не так, як треба. Добре, що сьогодні Танський та Волянюк взяли на себе гру. — Як вважаєте, виклик до збірної вплинув на дії Волянюка? — Для будь-якого гравця виклик до збірної — це плюс. Я радий, що він відповідально сьогодні поставився до гри. — Чим була викликана заміна воротаря на початку другого тайму, Дєнюжкін не виправдав довіри? — Напевно, це був не його день. Третій та четвертий голи він пропустив у ближній кут, хоча, вважаю, воротар не має права цього робити. Натомість Пітуля вийшов і кілька разів нас врятував. Хоча ще раз скажу, що у нас два рівноцінні воротарі. Наступний матч «Кардинал» проведе знову проти «ЛТК», причому знову в Рівному. 11 лютого команди зіграють перший поєдинок 1/8 фіналу Кубка України. Цікаво, що на цій стадії це буде єдине протистояння клубів Екстраліги.