Майже три десятки плавців змагались в холодному озері, хто найспритніший

871 0

Ми у соцмережах:

Майже три десятки плавців змагались в холодному озері, хто найспритніший

Фестиваль зимового плавання "В здоровому тілі – здоровий дух" серед спортсменів-аматорів відбувся сьогодні у Рівному. Чоловіки та жінки змагалися у п'яти вікових категоріях. Найшвидших визначали на базі фізкультурно-спортивного товариства "Україна", що на березі озера Басів Кут.

Участь у змаганнях взяли близько трьох десятків плавців, повідомляє Суспільне.  Жінки змагалися на дистанції 10 метрів. Чоловіки - на дистанції 20 метрів. На березі для спортсменів-аматорів працював мобільний консультаційний пункт центру цивільного захисту населення. Співорганізатори змагань – фізкультурно-спортивне товариство "Україна", міський центр "Спорт для всіх" та відділення Національного олімпійського комітету.

Співорганізатор фестивалю Павло Лавор:

– В нас 5 вікових груп. По всіх 5-ти групах серед чоловіків і жінок будемо визначати 1, 2 і 3 місце. Всі отримають дипломи і медалі. Від "Спорту для всіх" і ФСТ "Україна".

Начальник обласного кабінету Центру цивільного захисту Наталія Яковець:

– Наша роль – робота мобільного навчально-консультаційного пункту. Навчаємо населення діям в надзвичайних ситуаціях. Купання в холодній воді – це екстремальний спорт. Тому проводимо профілактичну роботу. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також