Медсестру Рівненської лікарні відзначать «Орденом святого Пантелеймона»

1541 0

Ми у соцмережах:

Медсестру Рівненської лікарні відзначать «Орденом святого Пантелеймона»

Медсестра Рівненської центральної міської лікарні перемогла у номінації «Найкращий медичний працівник» на присудження відзнаки «Орден святого Пантелеймона» та «Медаль святого Пантелеймона».

Про це повідомляють на сторінці Рівненської міської ради. Старша медична сестра урологічного відділення міської лікарні Інна Мельничук вже понад двадцять років працює у закладі:

- Із 1 серпня 1988 року і по даний час працюю в урологічному відділенні міської лікарні, – підтверджує Інна Миколаївна. – За ці роки і саме відділення, і його колектив стали мені рідними. Можу сказати, що я пройшла всі етапи становлення у своїй професії. Починала роботу палатною медсестрою, потім була процедурною і уже з 2004 року – старша медична сестра урологічного відділення.

Читайте також: Урологічні операції для порятунку життя без жодного розрізу

Найважчими періодами в роботі Інна Мельничук вважає початок епідемії й теперішній час, так звану третю хвилю CОVID-19:

– Спочатку нам було дуже важко, бо ми з таким серйозним захворюванням стикнулися вперше, – пригадує вона. – Було все: і страх, і паніка, і безпорадність. Але потрібно було зберегти колектив, переконати у тому, що ми з усім впораємося. І ми дійсно справляємось!
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також