У Рівному на свята зникають водії маршруток

3059 0

Ми у соцмережах:

У Рівному на свята зникають водії маршруток

У перший день нового року мешканці Рівного скаржилися на те, що погано курсує громадський транспорт. Оскільки багато маршруток не вийшли на рейс, то рівняни були змушені довше мерзнути на зупинках громадського транспорту. Особливо відчули це мешканці мікрорайонів «Північний» та «Ювілейний».

Володимир Пилипчук, начальник міського управління транспорту і зв’язку Рівного:

Справді, мали проблему із роботою маршруток 1 січня, бо не всі виїхали на маршрути. На рейсі маршруту №35 пасажирів возили лише 40% машин від норми, на маршруті № 42 їх було ще менше. Ще скаржилися на маршрут №35-А, проте там транспорту курсувало в межах норми.

З усіма перевізниками було проведено профілактичну бесіду. Якщо ще раз вони не дотримаються умов договору з містом, то будемо з ними розривати відносини. Адже кожен мусить виконувати взяті на себе зобов’язання. Немає різниці, чи це святковий день, чи будень. Громадський транспорт має працювати постійно.

Валентин Демчук, голово ГО «Союз перевізників України»:

— У святкові дні суттєво знижується кількість пасажирів. Тому існує така практика, коли перевізники між собою домовляються і не всі виходять на рейс. Однак це неправильно, і місто має за таке карати. Хоча не факт, що у цій ситуації винні саме перевізники. Це могли зробити й самі водії, які активно зустрічали Новий рік. Взагалі у нас зараз водії дуже вільно почуваються, бо знають, що вони у місті в дефіциті.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також