Мешканцям Північного у Рівному еколог радить сьогодні покинути квартири

9056 0

Ми у соцмережах:

Мешканцям Північного у Рівному еколог радить сьогодні покинути квартири

На території Шпанівської сільської ради, що неподалік Бармаків та Рівного, загорілося міське сміттєзвалище. Від п’ятої ранку рятувальники намагаються загасити пожежу, але неприємні запахи від горіння сміття розповсюджуються. Неприємний запах розповсюджується містом, особливо у районі Північного.

Журналісти «РВ» вирішили поцікавитися, чим небезпечне горіння сміттєзвалища для людей. Еколог Олег Гетун розповів:

При згорянні побутових відходів найбільш шкідливими є продукти неповного згоряння, зокрема із пластику та полімерів. Найбільш токсичним елементом є діоксин, який виділяється під час згоряння пластику. Він має здатність накопичуватися в організмі, що призводить до сильних отруєнь.

Допоки пожежу не ліквідують, рівнянам не варто сидіти удома, а особливо у денну пору доби. Можна поїхати у село, до родичів чи просто в інший кінець міста, де немає неприємних запахів продуктів згоряння. Приміщення можна провітрювати лише тоді, коли вітер змінить свій напрямок і запахи будуть не такими сильними.

Коли пожежу ліквідують, завершиться виділення шкідливих для людського організму речовин. Неприємний запах у повітрі на деякий час залишиться, але він буде вже не таким токсичним, як зараз, – розповів Олег Гетун.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також