МФК «Рівне»: перші очки у вищій лізі

1275 0

Після п’яти поразок поспіль, причому двох останніх розгромних, міні-футбольний клуб «Рівне» зміг продемонструвати характер. У Львові наша команда дала добрячого прочухана клубу «Кардинал» — 7:2. На 26-й хвилині наша команда перемагала — 3:0 (Петрик, Дармовіс та Сондак). Втім, до 33-ї хвилини господарі два гола відквитали — 3:2.

Після п’яти поразок поспіль, причому двох останніх розгромних, міні-футбольний клуб «Рівне» зміг продемонструвати характер. У Львові наша команда дала добрячого прочухана клубу «Кардинал» — 7:2. На 26-й хвилині наша команда перемагала — 3:0 (Петрик, Дармовіс та Сондак). Втім, до 33-ї хвилини господарі два гола відквитали — 3:2. До честі рівнян, вони не «попливли», а навпаки, довели випадковість пропущених голів. Жовтун та Дармовіс повернули нашому клубу перевагу у три голи. Заміна воротаря польовим гравцем нічим хорошим для львів’ян не закінчилась: Савчук та Басич забили ще два голи. Таким чином, МФК «Рівне» здобув-таки перші очки у вищій лізі, відчутно покращив кількість забитих голів, а що головне — втік з останнього місця, залишивши з нулем все той же «Кардинал». Наступний матч МФК «Рівне» проведе вже на своєму майданчику. У суботу о 12 годині рівняни прийматимуть інший, більш грізний, львівський клуб «ТВД», який, до речі, єдиний після шести турів у вищій лізі не має поразок.