МФК «Рівне» продовжує перемагати

1237 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» став на переможну стежку і сходити з неї, судячи з усього, не збирається. Чергову, вже одинадцяту поспіль, перемогу підопічні Юрія Баховського здобули у Києві над «Уніспортом».

Незважаючи на нульову температуру в залі університету спорту, на майданчику було дуже гаряче. У першому таймі нашій команді весь час доводилося наздоганяти — 0:1, 1:1 (Вадим Жак), 1:2, 1:3, 2:3 (Вадим Басюк забив десятиметровий). Все змінилося після перерви. Едуард Петрик (двічі) і Тарас Прислупський вже на 29-й хвилині довели рахунок до 5:3. Втім, кияни не здавалися і скоротили відставання до мінімуму — 5:4. Але Петрик того дня був в ударі, його третій гол фактично вирішив долю гри — 6:4. «Уніспорт» ще раз забив, але більшого рівняни йому не дозволили. МФК «Рівне» переміг — 6:5. Завдяки цій перемозі рівняни зміцнили свої позиції у трійці лідерів групи А першої ліги. Наступний матч наша команда проведе найближчої суботи у Дрогобичі проти аутсайдера групи «Каменяра».