МФК «Рівне» розпочав з розгрому

2147 0

Доброю традицією для міні-футбольного клубу «Рівне» є розпочинати чемпіонат з одинадцяти забитих голів. Торік наша команда стільки м’ячів «відвантажила» дрогобицькому «Каменяру» (11:4), цього року — бориспільській «Кобрі». Щоправда, пропустили на старті нинішнього сезону рівняни менше, усього два голи — 11:2.

Власне, усе могло бути й інакше, якби за рахунка 0:0 наш воротар Павло Чемерис не відбив чотири небезпечні удари. А так не забиваєш ти — забивають тобі. Вже до перерви МФК «Рівне» провів у ворота суперників п’ять «сухих» голів. Може, на цьому б і зупинилися, але «Кобра» на початку другого тайму мала необережність забити два голи, у відповідь отримала ще шість. — Рахунок свідчить про те, що ми серйозно готувалися, — не приховуючи радості, говорить головний тренер рівнян Юрій Баховський. — Ростемо, граємо все краще і краще. — Підготовкою до сезону задоволені? — Звісно, хотілося б потренуватися десь за кордоном, на морі, як професіонали. Але ми напівпрофесійна команда і лише йдемо до цього. — Не шкодуєте, що не пішли до вищої ліги? — Так, нам пропонували вийти до вищої ліги. У душі хочеться, але дивлячись реально на речі, розумію, що цей рік нам треба ще зіграти у першій лізі. А ось на наступний сезон іншого варіанта, крім вищої ліги, у нас немає. — Чи відомий вам вже календар, суперники? — Календар відомий на найближчі два тури. Щодо суперників, то попередньо у Західній зоні буде вісім команд. До фіналу вийде три. У фіналі шість колективів зіграє у два кола без «золотих» очок, тобто з нуля. Таким чином, матимемо 14 ігор плюс 10 у фіналі — непоганий ігровий графік. Матч другого туру МФК «Рівне» зіграє сьогодні у Києві проти «Уніспорту». Четвертого листопада на рівнян очікуватиме матч Кубка України, в якому підопічні Юрія Баховського прийматимуть столичний «Метрополітен».