МФК «Рівне»: три гри — три поразки

1588 0

Першу виїзну гру в рамках фінального етапу чемпіонату України серед команд першої ліги міні-футбольний клуб «Рівне» проводив у Харкові проти клубу «Олександр». Як і в домашніх матчах проти інших двох харківських колективів, рівнян знову спіткала невдача.

Вже на 15-й хвилині матчу рівняни програвали — 0:4. Ще більшою перевага в рахунку була на 34-й хвилині зустрічі — 1:7. Врешті-решт цей непростий для МФК «Рівне» поєдинок завершився — 3:7. У нас відзначились Дармовіс, Жак та Кравчук. — Початок матчу для нас був жахливим, — розповідає головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — «Олександр» торік виступав у вищій лізі, це досвідчена команда, от наші хлопці й розгубилися. У перерві я на них добряче насварився, а тому у другому таймі ми зіграли на рівних. Майже увесь матч за нас відстояв молодий голкіпер Павло Чемерис, якому я дав можливість проявити себе, лише після сьомого голу вийшов Сергій Щербаков. — Ви зіграли з усіма харківськими командами, хто найбільше сподобався? — Як на мене, найсильніший клуб «ЗБК-5». «Локомотив» — хоча й молода, проте дуже дисциплінована команда. «Олександр» — менш рухливий, але там багато досвідчених гравців. Усі суперники непрості. Після цієї поразки МФК «Рівне» залишається на останньому місці серед команд фінальної шістки. Наступну гру підопічні Баховського проведуть найближчої п’ятниці у Харкові проти «ЗБК-5». Результати інших матчів туру: «Локомотив» (Х) — «Локомотив» (О) — 3:2, «Планета» — «ЗБК-5» — 4:3.