Михайло Переверзій: «Проти лома немає прийому»

2331 0

Поразка, яка порадувала. Як це парадоксально не звучить, але саме такі відчуття викликав підсумок гри «Пульсара» проти лідера суперліги баскетбольного клубу «Київ». Рівняни наче зубами вчепилися в іменитого суперника і протягом усього матчу йшли за ним слід у слід на відстані кількох кидків. На останніх секундах четвертої чверті Дмитро Дятловський виконав феноменальний кидок метрів з восьми, перевівши тим самим гру в перший у цьому сезоні для «Пульсара» овертайм — 79:79. На жаль, у додатковій п’ятихвилинці радісні рівняни не змогли на рівних протистояти грізному супернику. Півтори хвилини «вовкам» вистачило для того, щоб піти у недосяжний для переслідувача відрив. У підсумку наша команда програла — 84:92, але заслужила похвали.

Поразка, яка порадувала. Як це парадоксально не звучить, але саме такі відчуття викликав підсумок гри «Пульсара» проти лідера суперліги баскетбольного клубу «Київ». Рівняни наче зубами вчепилися в іменитого суперника і протягом усього матчу йшли за ним слід у слід на відстані кількох кидків. На останніх секундах четвертої чверті Дмитро Дятловський виконав феноменальний кидок метрів з восьми, перевівши тим самим гру в перший у цьому сезоні для «Пульсара» овертайм — 79:79. На жаль, у додатковій п’ятихвилинці радісні рівняни не змогли на рівних протистояти грізному супернику. Півтори хвилини «вовкам» вистачило для того, щоб піти у недосяжний для переслідувача відрив. У підсумку наша команда програла — 84:92, але заслужила похвали. За іронією долі найвлучнішими у рівнян були Роман Гуменюк, Дмитро Дятловський (по 17 очок) та Віктор Герасимчук (15) — гравці, які у минулому грали у формі БК «Київ». Роман Гуменюк, центровий «Пульсара»: — Я хотів залишитися у Києві, але я цьому клубу був непотрібний. Сьогодні мені допомогло те, що з більшістю гравців я раніше тренувався, а тому знав їхні слабкі місця. Разом з тим не впорався зі Станоєвичем, якому я програвав позицію і який забив багато очок. Також засмутив мій відсоток влучності штрафних — з дванадцяти п’ять. І хоча я відчуваю, що від гри до гри додаю, втім, на жаль, це поки що не допомагає нашій команді. Що з тієї хорошої статистики, якщо команда зазнає поразки? Звісно, радує, що в останніх матчах тренери почали мені більше довіряти часу на майданчику. Для психологічного стану гравця це має велике значення. Саша Обрадовіч, головний тренер БК «Київ»: — Хочу привітати і моїх гравців, і суперників, вони повністю віддалися грі. Показати все, на що ми здатні, завадила важка дорога з Німеччини з матча Єврочеленджу. Через страйк авіадиспетчерів ми добу добиралися додому. Цим і можна пояснити 16 втрат, що дуже багато для гри з таким суперником, як «Пульсар». Крім того, я ще жодного разу в Україні не коментував дії арбітрів, але сьогодні вони по-різному оцінювали дії команд. Я знав, що у Рівному буде непросто, це мені стало ясно ще після ігор у Києві. «Пульсар» грає в нетиповий баскетбол, у нього усі гравці, за винятком Гуменюка, дуже мобільні. — Гуменюк знаходиться на контракті у БК «Київ», чи після сьогоднішньої гри не виникло бажання його повернути? — У нього хороші дані, але поки що він гравець «Пульсара». Де він гратиме у майбутньому — залежить лише від нього, від його самовіддачі. Михайло Переверзій, старший тренер «Пульсара»: — Навряд чи можна радіти результату, коли команда програла. Вперше за останні роки ми мали шанс обіграти БК «Київ». Хлопці на високому рівні провели ввесь матч, на жаль, не впоралися зі Станоєвичем. Гуменюк хоч і цементував гру в захисті, але, як кажуть, проти лома немає прийому. До того ж вкотре проявилася наша давня хвороба — 15 нереалізованих штрафних, немає слів. Та й дальня наша атака бажала кращого. Наступний матч «Пульсар» проведе найближчої суботи у Рівному проти «Сумихімпрому». Також стало відомим місце проведення «Фіналу чотирьох» Кубка України. Це столичний спорткомплекс «Меридіан». 13 лютого о 17.30 рівняни зіграють з маріупольським «Азвмашем». У разі перемоги 15 лютого о 15.30 наша команда зустрінеться з переможцем пари БК «Київ» — «Хімік». Результати інших матчів туру: ”Азовмаш» — БК «Полтава» — 95:81, «Сумихімпром» — «Хімік» — 67:87, МБК «Миколаїв» — БК «Донецьк» — 82:77.