Міська влада створює креативний хаб «Вулична Майстерня Міста. Рівне»

536 0

Ми у соцмережах:

Міська влада створює креативний хаб «Вулична Майстерня Міста. Рівне»

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошено переможцем у конкурсу проєктів від Українського культурного фонду та вже цьогоріч отримає грант у сумі 354 550 грн. для створення нового публічного простору у парку Лебединка. Загальний бюджет проєкту «Вулична Майстерня Міста.Рівне» становить 404 540 грн. та передбачає співфінансування з міського бюджету.

 Разом з партнерами, ГО «Агенція сталого розвитку міста» та Майстерня «MOST», планується створити відкритий міський хаб для обміну досвідом, народження нових ідей та презентації урбаністичних проєктів, що змінюють місто Рівне та громаду.


Як зазначає Віталій Герман, заступник міського голови, надихнулися активністю громади  та успішністю проєкту «Майстерня міста», що створений від управління минулого року, та за 11 місяців діяльності там проведено 241 різноманітних подій та  прийшло 8932 відвідувачів.  

«Хочемо створювати побільше таких відкритих майданчиків у Рівному для громадських організацій, ініціатив, розвитку креативних індустрій, освітніх проєктів, діалогу між владою та громадою. «Вулична Майстерня Міста. Рівне» об’єднає архітекторів, дизайнерів, урбаністів для отримання нового досвіду, для переосмислення того, що маємо та створення нового», -  прокоментував Віталій Герман.

У межах проєкту «Вулична Майстерня Міста. Рівне» планується фізично облаштувати сцену та всі необхідні комунікації, створити вуличну виставку про місто, провести ряд подій, що для діалогу владу та громадських активістів, зокрема архітекторів, дизайнерів та урбаністів, провести 2-денний воркшоп та подивитися на простір парку по-новому. 

Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду та спрямований на переосмислення публічних просторів; створення креативних хабів, міських студій; підтримку молодих урбаністів шляхом проведення форумів/семінарів та конкурсів творчих робіт.

Український культурний фонд ? державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також