Місцеві бюджети отримали ще майже три мільйони гривень

841 0

Ми у соцмережах:

Місцеві бюджети отримали ще майже три мільйони гривень

Ці кошти надійшли від плати за ліцензії.

Нині на Рівненщині зареєстровано та здійснюють діяльність в сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 2385 суб’єктів господарювання якими сплачено 2917,5 тис. грн. плати за ліцензії .

Упродовж січня-лютого поточного року було видано 913 ліцензій, з них: на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями - 523, на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами - 390,  анульовано дію 139 ліцензій, з них: на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями -81, на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами -58.

В зв’язку з несвоєчасним перерахуванням суб’єктами господарювання коштів за щоквартальні оплати за ліцензії, призупинено дію 20 ліцензій.

Крім того місцеві бюджети отримали 560 тис. грн. за право здійснювати оптову торгівлю алкогольними та тютюновими виробами та 0,8 тис. грн. за виробництво алкогольних напоїв.

Ліцензія видається фіскальною службою за заявою суб'єкта господарювання не пізніше 10 календарних днів з дня одержання документів. З реєстром виданих призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами у Рівненській області можна ознайомитися на сайті фіскальної служби.

ГУ ДФС у Рівненській області


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також