Міжнародний клас рівенських важкоатлетів

1971 0

Виборов срібну медаль та виконав норматив майстра спорту міжнародного класу 23-річний рівнянин Сергій Семенюк на турнірі з пауерліфтингу, що відбувся у Харкові в рамках Всеукраїнських літніх спортивних ігор. У ваговій категорії до 56 кг у сумі триборства Сергій підняв 530 кг (присідання — 212,5 кг, жим лежачи — 110, тяга — 207,5 кг).

Виборов срібну медаль та виконав норматив майстра спорту міжнародного класу 23-річний рівнянин Сергій Семенюк на турнірі з пауерліфтингу, що відбувся у Харкові в рамках Всеукраїнських літніх спортивних ігор. У ваговій категорії до 56 кг у сумі триборства Сергій підняв 530 кг (присідання — 212,5 кг, жим лежачи — 110, тяга — 207,5 кг). Змагався наш земляк з десятиразовим чемпіоном України Сергієм Востюком. І хоча рівнянин зміг обійти його у тязі та присіданнях, але у сумі триборства поступився. Нині атлет готується до Кубка України, який відбудеться восени у Коломиї. Інший наш спортсмен Валерій Ніколайчук (до речі, тренер Семенюка) посів четверте місце у ваговій категорії до 67,5 кг з сумою у триборстві 632 кг (присідання — 225 кг, жим лежачи — 140 кг, тяга — 267 кг). Валерій виконав норматив майстра спорту України.