Море-море...

2237 0

У черговому турі другого етапу чемпіонату України серед команд вищої ліги регбійний клуб «Рівне» приймав «Море» з Феодосії.

У далеку дорогу до нашого міста кримчани вирушили бусом. Як наслідок, дещо не розрахувавши час, на стадіон «Олімп» вони прибули у суботу приблизно о 15-й годині, при тому що матч мав розпочатися о 14-й. І хоча грали гості з коліс, поєдинок вийшов доволі цікавим. Своїх спецефектів додала погода: через дощ, який півдня поливав поле, гра частково стала подібною на бої у багнюці. Поєдинок цих колективів у Феодосії завершився на користь «моряків» — 31:19, а тому нашій команді, аби мати кращі особисті показники, важливо було перемогти з різницею хоча б у 13 очок, але цього не сталося. Спочатку все нібито складалося для РК «Рівне» непогано, наша команда хоча і виглядала не так потужно, як суперник, втім, компенсувала це за рахунок швидкості. Під кінець першого тайму ми були попереду — 13:5. Неприємність сталася за лічені секунди до свистка на перерву. Дмитро Макаров під час боротьби вдарив суперника (стверджує, що це був удар у відповідь), за що суддя, аби погасити пристрасті на полі, вилучив нашого гравця. Отож другий тайм рівняни грали чотирнадцять проти п’ятнадцяти. Але й за таких обставин господарі змогли відірватися на потрібні 15 очок — 25:10, ось тільки втримати потрібну перевагу нашій команді не вдалося. Кримчани зібралися з силами і провели результативну атаку — 25:15. Як РК «Рівне» не старався, але змінити рахунок так і не зміг. Таким чином, після чотирьох матчів на другому етапі у рівнян — 9 очок і третє місце, у «Моря» — 10 і, відповідно, друга позиція. Очолює ж цю групу столичний «Антарес». Саме він буде нашим наступним суперником. Гра відбудеться найближчої суботи у Рівному на стадіоні «Олімп» о 13-й годині. Нагадаємо, до фіналу вищої ліги вийде по дві команди з групи.