![Мріє про сім`ю: історія воїна з Рівного на позивний «Кіндер»](/img/650/mrie-pro-simyu-istoriya-voina-z-rivnoho-na-pozivni_20231127_3908.jpg)
Сергій закінчив строкову службу у 2020-ому, потім працював на будівництві. А з перших днів повномасштабного вторгнення пішов до ЗСУ, - розповідають в облдержадміністрації.
Прізвисько «Кіндер» закріпилося за чоловіком ще з дитинства. На війні воно переросло в позивний.
Військовий зізнається, що спочатку відчував певні труднощі на службі, а потім, коли втягнувся, стало легше. Каже, найскладніше - опанувати себе, не панікувати, діяти, не відволікаючись ні на що. Вибухи, стрільба... Ніщо не має завадити виконанню завдання.
![](/images/Screenshot_20231127-183958_Facebook.jpg)
- На війні вперше почав задумуватися про створення своєї сім’ї. Приємно, коли тебе чекають удома, підтримують, хтось хвилюється за тебе, а ти хвилюєшся за когось. Дай Бог, швидко закінчиться війна, ми повернемося до мирного життя й будемо згадувати все це, читаючи в газетах та книжках, - мріє «Кіндер».